שביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"לשביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל
שכחת סיסמא

יום כיף במרכז

יום כיף במרכז המשלב חוויה במוזיאון הילדים בחולון, סיור מרתק במוזיאון בית התפוצות בתל אביב, ארוחת צהריים במסעדת קפה יפו, רכבי גולף בפארק הירקון.

מוזיאון הילדים בחולון אחד מהסיורים לבחירה: “דיאלוג עם הזמן”/ “הזמנה לשקט” / “דיאלוג בחשכה”. הביקור במסלולי המוזיאון הינו מסע חווייתי בלתי נשכח, במסגרתו יוצאים להרפתקאות דמיוניות מרתקות לבעלות ערך מוסף חינוכי.

מוזיאון בית התפוצות בתל אביב בית התפוצות מציג את הסיפור הייחודי והמתמשך של העם היהודי ומתאר את תרבותו העשירה ורבת הפנים. תערוכת הקבע של המוזיאון, ממחישה את חידת קיומו של עם המפוזר על פני תבל, אשר הצליח לשמור לאורך 4,000 שנה על ייחודו, על מורשתו, אל אורח חייו ועל ערכיו.

אליהו אריק בוקובזה – מבט על זהות יהודית מפוצלת תערוכת היחיד של אליהו אריק בוקובזה, היא דיון מרתק בזהויותיו הרבות של האמן, ובמובן מסוים של כולנו, בהקשר האתני, הדתי והתרבותי

מזל וברכה – מיתוסים ואמונות טפלות באמנות ישראלית עכשווית התערוכה פורשת את ההתייחסות העממית והחברתית למושגים כמו אמונות טפלות, מיתוסים יהודיים ואוניברסליים, ברכות, תפילות, סגולות וקמעות ואת ביטוייהם באמנות הישראלית העכשווית.

ארוחת צהריים במסעדת קפה יפו

רכבי גולף בפארק הירקון סיורים ברכבי גולף המספקים נוחות גדולה והנאה מרבית מהטיול. הנסיעה עצמאית ברכב חשמלי, שקט ולא מזהם, המתאים לארבעה אנשים (בהצגת רישיון נהיגה).

חזרה לטיולי גמלאים

המידע האישי שלך