שביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"לשביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל
שכחת סיסמא
אודות שביל בצד

חברת שביל בצד פועלת בתחום התיירות לסוגיה השונים ומארגנת טיולים, נופשים, סמינרים ואירועים ממגוון קשת הפעילויות האפשריות החל משנת 1985. אנו עובדים עם מירב הפלחים האפשריים בחברה הישראלית מקבוצות של 10 אנשים ועד אירועים של אלפי משתתפים. כחלק מפעילותינו אנו יוצרים מפגשים עם אנשים שונים בשטח דרך חוויות פולקלוריסטיות, קולינריות ואתניות ועד פעילויות פיזיות כגון: טיולים רגליים, גלישת צוקים, אופני הרים, רכיבה על סוסים, רפטינג סוער, סיורי ג’יפים וכו’. הפעילות המוצעת יכולה להשתלב עם לינה בבית מלון, אירוח כפרי, לינת שטח בתנאים מפנקים, או לינות ואירוחים באתרים פחות מקובלים וידועים לציבור הרחב.

בזכות הניסיון שהצטבר בחברה אנו עוקבים עם יד על הדופק על כל המשתנה והמתחדש בשטח.

מידע נוסף
צוות שביל בצד
מידע נוסף
צוות מדריכים
promo box image1

על השביל

חזון

אנחנו עובדים בתוך החברה הישראלית מתוך אמונה כי ניתן להציע תכניות אטרקטיביות להעמקת הזיקה לארץ ישראל וכמובן לשם העונג וההנאה.

אנו נפנה את לקוחותינו רק למקומות שמתאמצים ונותנים את השירות הטוב ביותר. אחד ממנהלי החברה מלווה את הלקוח מהפגישה הראשונה ועד לאחר סיום האירוע. שילוב כל מרכיבי התכנית תחת קורת גג אחת מאפשרת גמישות בתכנון ובביצוע והכל במחיר סביר.

חברת שביל בצד “תתפור” ללקוח את החבילה המתאימה לו בהתאם לעונות השנה, לאילוצי ביטחון ובטיחות ולפי האזור בארץ.

מפעלים, בנקים, חברות היי טק, אוניברסיטאות, סוכנות יהודית, עיריות, מתנסי”ם, בתי כנסת, ישיבות, גמלאים, בתי ספר ואוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.

צור איתנו קשר