שביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"לשביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל
שכחת סיסמא

טיולים לקבוצות גימלאים

אנחנו כבר לא צעירים כמו פעם, הילדים כבר אינם רוצים לטייל איתנו, לא בא לנו לקום מוקדם בשבת, עבדנו קשה כל השבוע וממש לא מתחשק לנו לטפס על איזה ג’בל בנגב. אם כל זה נשמע לכם מוכר, אבל בכל זאת אתם והחברים מחפשים לעשות דברים מיוחדים ? – הגעתם ממש לכתובת המתאימה. חברת “שביל בצד” תארגן עבורכם “תנועת נוער למבוגרים” ביחד נעשה דברים שלא חלמתם עליהם. דרך אגב, הרשו לנו להפתיע אתכם – בני הנעורים יתחננו לבוא.

לאדםNIS0.0
"שורו, הביטו וראו...." בעקבות חלוצי תל עמל והעמק, נטייל.... נתרגש ונכיר את סיפורם של חלוצי ההתיישבות בעמק.
בואו להנות איתנו ביום גיבוש גלילי המורכב מחמישה חלקים: קבלת פנים עם קפה ומאפה "במוזיאון בר-דוד לאמנות ויודאיקה", סדנת אנרגיה וריפוי מבית "דרך האור" בקיבוץ ברעם, טעימות של יין וגבינות ב'יקב אדיר', ארוחת צהריים בשרית כשרה של ניר עציון, במושב דלתון, קבלת פנים עם קפה ומאפה, בתיאטרון "זיקית"- מפגש תיאטרון חזותי למבוגרים
לאדםNIS0.0
בטיול נשוחח על אהבות, מחזרים, לחשים וקמעות, נפגוש נשים מעניינות וניצור ביחד סביב ל"מדורת השבט" הקטנה שמתאימה רק לנו.
לאדםNIS0.0
טיול שקיעה בחוף אכזיב – אחד החופים היפים במדינה הליכה קלילה ורומנטית לאורך החוף עד לראש הנקרה. ובסיומה פריסה של כריכים ושתייה. טיול עששיות בראש הנקרה.
לאדםNIS0.0
חיפה היא עיר רב גונית, מלאה בתרבויות, דתות ואנשים טובים. ביקור ביקב מורד, סיור בטיילת לואי והגנים הבהאיים, ביקור במוזיאון הכט וארוחת צהריים דרוזית מסורתית.
לאדםNIS0.0
טיול קליל ומרתק באזור מודיעין, פארק קנדה מסלול טבע עשיר בצמחייה, ביקור במנזר אמאוס וסיור במיני ישראל.
לאדםNIS0.0
יום כיף במרכז המשלב חוויה במוזיאון הילדים בחולון, סיור מרתק במוזיאון בית התפוצות בתל אביב, ארוחת צהריים במסעדת קפה יפו, רכבי גולף בפארק הירקון.
הטיול בגלבוע מרכיב בתוכו נוף ירוק, צמחייה יפה וייחודית , מעיינות זורמים, סיפורים מההיסטוריה הציונית וכמובן סיפורים רבים מהתנ"ך.
לאדםNIS0.0
הטיול אל הנגב מחזיר אותנו אל ימים בניחוח של פעם במקום בו חקלאות מתקדמת נושקת לחלום נגלה את מיטבו של הנגב ואת תפארתו האנושית . שני ימי טיול בניחוח דרומי מאז ועד היום
תל אביב היא עיר מסקרנת שתמיד יש מה לראות ולעשות בה. טיול בשרונה ובית הבד, סיור רגלי בנמל תל אביב וסיפור הקמת הנמל ולבסוף מוזיאון סיור במוזיאון רבין.