שביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"לשביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל
שכחת סיסמא

סיורים עירוניים

סיורים עירוניים אלו סיורים המתמקדים בערים, בהוויה שלהם, בהיסטוריה, באישיות שביקרו והתגוררו במקום.

נסייר ברחובות שכונת עג'מי, על שם הקדוש המוסלמי, המשנה את פניה בשנים האחרונות. השכונה ורחוב יפת הפכו בסוף המאה התשע-עשרה למרכז לכנסיות ולמוסדות של הזרמים השונים בנצרות. בסיור נבקר בכנסיית סנט ג'ורג', כנסיית סן אנתוני, המתחם הקופטי, הבית הסקוטי, הכנסייה המרונית, והכנסייה היוונית קתולית.
לאדםNIS0.0
אמריקאי, גרמני ותימני מגיעים לחופי פלשתינה. נשמע כמו התחלה של בדיחה? תלוי מה אתם חושבים על תל-אביב... ביקור לא שגרתי, מעל ומתחת לאדמה, במקורותיה הקדומים והחדשים (יחסית...) של העיר העברית הראשונה, בסיור העובר ביפו העתיקה, המושבה האמריקאית ומתחם שרונה.

סיור בשרונה 01 Jan 1970

לאדםNIS0.0
בצמוד למחנה "הקריה" במרכז תל-אביב, מסתתרת פנינה מיוחדת במינה – מתחם "שרונה". הרבה לפני שחודש והפך למתחם תיירותי נוצץ, בארץ ישראל של שלהי המאה ה-19, כ-40 שנה לפני "אחוזת בית" , עלו לגבעה גרמנים קפדניים, הקימו מושבה יפיפייה, עסקו בחקלאות ובייצור שמן ויין, והכינו את ארץ הקודש לקראת בוא המשיח.
לאדםNIS0.0
עברה המפואר כבירת פלסטין בתקופה המוסלמית נשכח עם השנים אך בשטח, בין שיכוני העולים והשוק פזורים אתרים היסטורים מרשימים והם מספרים לנו את סיפור העיר. איזה מין עיר זאת רמלה? רמלה היא עיר מפתיעה, כובשת לב וכדברי הגיאוגרף הנודע מוקאדסי היפה שבערים! יש המון אתרים לסיור ברמלה. אעזור לכם לתכנן טיול שיתאים לקבוצה שלכם.