שביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"לשביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל
שכחת סיסמא

אצבע הגליל

אצבע הגליל הוא אזור יפיפייה, ירוק וקסום עם מגוון פעילויות, מסלולים ואטרקציות.

(לפניכם מסלול לדוגמה אשר ניתן להתאימו לפי הצורך והרצון שלכם).

נתחיל את הטיול בביקור במוזיאון המורשת הצ’רקסית בכפר כמא – קבלת פנים עם תה מסורתי וחלוז’ (מאפה גבינה). לאחר מכן נסייר בכפר המיוחד ונקנח בצפייה בסרט על הצרקסים ובביקור במוזיאון הכולל צמד רקדנים מסורתים הרבה מוסיקה וכיף. (הלו”ז הסופי של הביקור יותאם אליכם וליום הביקור שתבחרו). הגעה משוערת לאגמון החולה – ארוחת צהרים עצמאית וביקור באתר בעגלת מסתור -עשרות אלפי ציפורים ועופות מים חולפים במקום והביקור הוא חוויה בלתי נשכחת. הגעה משוערת למלון קבלת חדרים ומנוחה. יציאה למשחק מחפשים את המטמון להכרת הסביבה עם המדריך. המטמון – מטמון אמיתי מזהב (וגם קצת שוקולד). ארוחת ערב במלון. פעילות ערב – קומזיץ / ערב דיסקו – (מדריך משביל בצד יארגן פעילות ערב).

היום השני נתחיל בארוחת בוקר והנאה ממתקני המלון – בריכה מחוממת ופעילות נוספת באחריות המדריך ובתאום עמכם. ארוחת צהרים במלון. מנוחה. פעילות עם כלבים בדשא המלון/ פעילות סדנאית אחרת בהתאם לבחירתכם: יוגה/ סדנת מוסיקה מיוחדת/ מעגל מתופפים/ פעילות מדהימה עם בועות סבון וכד’. ארוחת ערב. פעילות ערב – קומזיץ/ ערב דיסקו – (מדריך משביל בצד יארגן פעילות ערב).

יום שלישי– ארוחת בוקר. נסיעה למצודת כח, הסבר קצרצר על המקום (אם אפשר) ,המשך לצוק מנרה – תצפית וירידה ברכבל הארוך במדינה. טיול קליל בשמורת תל דן. ארוחת צהרים במסעדה (יש כל מיני רמות של מחירים) מנוחה. בילוי של אחה”צ במלון עם המדריך/ סדנת יוגה/ סדנת יצירה בחומר/ סדנת תיפוף/ סדנה אחרת. ארוחת ערב. פעילות ערב – (מדריך משביל בצד יארגן פעילות ערב).

יום רביעי נתחיל בארוחת בוקר. בילוי של בוקר במלון. פינוי חדרים ונסיעה דרומה. ארוחת צהרים באחד הקיבוצים באזור הכנרת. סיום היום בשייט בכנרת או לחילופין טיול מזמר בכרכרות הרתומות לסוסים.

חזרה לטיולים לחברים מיוחדים

המידע האישי שלך