שביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"לשביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל

By signing up, I agree to Travelo's Terms of Service, Privacy Policy, Guest Refund Policy, and Host Guarantee Terms.

נרשמת כבר?

שביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"לשביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל
שכחת סיסמא

אין לך חשבון?

סיורי סליחות

לאדםNIS0.0
לקראת בואם של ימי הסליחות של חודש אלול ,נצא לבדוק את מקומם של מוסדות החסד האלו ואחרים בנוף שכונות מערב ירושלים. קריית משה, גבעת שאול ורוממה מה גרם להם לקום דווקא בירושלים ? מה הקשר בין בתי-יתומים,-בתי-זקנים ובתי-עלמין אם בכלל ?
לאדםNIS0.0
סיור סליחות מאוחר 01:00-05:00 נפגשים בחאן האדום (אפשרות לארוחה קלה), סיור ברובע היהודי תוך שילוב לימוד על עקרונות הסליחה בצפת, הקבלה הצפתית, סיפורי חסידים, תקיעת שופר, כפרות ועוד. ירידה רגלית לבית העלמין העתיק, אפשרות לטבילה במקווה האר"י, דילוג (ברכב) לתפילת הסליחות המרכזית בבית הכנסת ע"ש רבי יצחק אבוהב בשעה 04:15 והשתתפות בתפילת הסליחות.
"ובצאתי לקראתך - לקראתי מצאתיך " (ריה"ל) ללכת לקראת עצמנו, לנסות ולהתקרב איש אל עצמו, להכיל, לקבל זוהי הזמנה לשיטוט ומפגש ייחודיים. איש את עצמו – בהשתקפות של מעגל חברים. במקום קסום, שקט ומעורר השראה.
דרך מקורית ומרגשת לפתוח את השנה החדשה! פנו לעצמכם ערב קסום או בוקר חווייתי בשביל הנשמה, ובואו לטייל באווירת הסליחות ברובע-היהודי או ב'נחלאות'. הסיור מלווה במוזיקה ובסיפורים.
סיור סליחות מוקדם: 21:30-01:00 נפגשים בחאן האדום/ככר האמנים (אפשרות לארוחה קלה), סיור ברובע היהודי תוך שילוב לימוד על עקרונות הסליחה בצפת, הקבלה הצפתית, סיפורי חסידים, תקיעת שופר, כפרות ועוד ירידה רגלית לבית העלמין העתיק, אפשרות לטבילה במקווה האר"י, דילוג (ברכב) לתפילת סליחות בשעה 00:15 ביער ביריה סמוך לקבר בניהו בן יהוידע והשתתפות בתפילת הסליחות.