שביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"לשביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל
שכחת סיסמא

חגיגה נשית

לאדםNIS0.0
חנה רובינא מלכת התיאטרון העברי, ציפורה צבארי השובבה שזכתה בתואר "מלכת אסתר", נדיה לוי שטרסה עומדת ומשתאה מול הכאוס של עיר לבנה ומזרח תיכונית האחרונה - "מתוסבכת" ומשעשעת ו - "גרה בשנקין" - אחת אחת וכולן כאחת מציגות את פניה של העיר העברית הראשונה.
לאדםNIS0.0
נשים מיוחדות ש"עשו היסטוריה" מסתובבות ברחבי הרובע היהודי (מגולמות בידי 3 שחקניות) ומדריכים המובילים את הקהל לאורך פינות קסומות ובלתי מוכרות ברובע היהודי ובהר ציון בעקבות סיפורי נשים יהודיות ש"לקחו את העניינים בידיים" ושינו את פני ההיסטוריה.
לאדםNIS0.0
"בקרוב אצלך" לרגל השנה החדשה, נבדוק את האימרה -"לא טוב היות האדם לבדו" ... החלטתי לבדוק בעצמי, דרך מגוון מפגשים עם דמויות שונות ברובע היהודי. אז בואו תצטרפו אלינו לעולם מעניין ומסקרן.
דמותן של נשים יוצרות כפי שהן משתקפות בסיפור חייהן וסיפורי אהבותיהן, בתל אביב משנות השלושים ועד שנות השבעים. לאה גולדברג ואהבותיה, הרומן שהסעיר את היישוב - רובינא ופן, יונה וולך שעברה את העולם כמו אש. משורר, שחקנית, וציירת במשולש הרומנטי של צילה בינדר, רחל מרכוס ונתן אלתרמן, ובתם תרצה אתר. מכתביהן, שירתן ודבריהן מאירים את חייהן הפרטיים וגם את חיי הבוהמה התל-אביבית של אותן השנים.
לאדםNIS0.0
נסיעה מזרחה אל השמש העולה. סיפורם של שמשון ודלילה. ביקור ומפגש מעניין ביותר במנזר בית ג'ימאל. מסלול קצר בחיק הטבע וסיור קצר בשכונת עין כרם בירושלים.
לאדםNIS0.0
נשים, תרבות אמנות ורוח טיול גלילי נשי. קבלת פנים ארוחת בוקר, בופה עשיר ומפנק ב"מארג", בכפר ורדים. "מפגש נשים גליליות בתיאטרון זיקית", הרצאה/סדנא על בריאות מבית "דרך האור".
לאדםNIS0.0
אם אתן רוצות להפתיע חברה טובה שעומדת להתחתן, לחגוג לה מסיבת רווקות יוצאת דופן, בהרפתקה בלתי נשכחת, מרגשת, מאתגרת, מפתיעה ומגבשת את כל החברות. האירוע מתבצע בשוק אוטנטי בסגנון המרוץ למיליון.
לאדםNIS0.0
לגליל המערבי צבעים טעמים ריחות ודתות שונים ומגוונים. על הציר שבין עכו לנהריה, נפגוש נשים שהחליטו לשנות את מסלול חייהן הרגיל והנוח וקמו ועשו מעשה של שינוי בקריירה, כדי להגשים את חלומן. נתחיל בצד הדרומי יותר של הטיול שלנו.