שביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"לשביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל
שכחת סיסמא

סיורים אומנותיים

הסיורים הספרותיים נכללים מגוון המסלולים הנעים על ציר משולש - היוצר, היצירה והצורה (העיר...). נתן אלתרמן, חנוך לוין, אברהם חלפי, נחום גוטמן, רחל, לאה גולדברג, ש"י עגנון ועוד – מבעד ליצירתם של גדולי היוצרים שחיו ופעלו בעיר נפרשים נופיה של תל אביב ולאורך בתי העיר מושמעים בתי השיר.
לאדםNIS0.0
נסייר עם אמן רחוב בירושלים ונביט במגוון הרחב של הדעות הפוליטיות, החברתיות והאתניות שמרכיבות את הפסיפס האנושי בעיר. מתחים בין חילונים לדתיים, יהודים וערבים, מוסלמים ונוצרים – כולם מוצאים פורקן על הקיר. נראה את ירושלים של היום: רב-תרבותית, צעירה ובועטת. נבין מי הם האמנים, מה הם מנסים להביע, ומדוע דווקא ברחוב?
טיול בנושא אומנות המשלב 4 תחנות בגליל -"מוזיאון בר-דוד לאמנות ויודאיקה", ביקור ביקב הרי גליל בקיבוץ יראון, ארוחת צהריים בשרית כשרה של ניר עציון, במושב דלתון וביקור בחוות התבלינים בחולתה. טיול חוויתי אשר נוגע בכל החושים.
בואו לגלות את מסתרי הרחוב! נסייר עם אמן גרפיטי שפועל בפלורנטין ונבין מי הם האמנים, מה הם מנסים להביע, ומדוע דווקא ברחוב? נסייר בסמטאות עם ריסוסים של אמנים מרחבי העולם, ונבין מה יש בשכונה הצעירה שהפך אותה לזירת הגרפיטי בישראל. הזדמנות נדירה להצטרף אל הרפתקה אמנותית וחוויתית מסוג אחר, כזאת שלא נמצאת בשום מוזיאון!
לאדםNIS0.0
כשהחושך יורד על העיר, הרחובות פתאום מתעוררים לחיים, יחד עם פנסים נצא לחקור ולגלות את הרחוב המתחדש מידי לילה. נעבור בין סמטאות פלורנטין, באיזור המועדונים והפאבים ונגלה את הסודות של האמנים, המשמעויות והטכניקות שמאחורי היצירות, נתמודד עם שאלות מרתקות בנוגע לגבולות היצירה וחופש הביטוי. אמני הגרפיטי יחשפו לנו את סודות הרחוב שרק הם מכירים. ומי יודע? אולי נתפוס אפילו אמן בפעולה? באפלת הלילה, נחשף לחיי הגרפיטי בפלורנטין.