שביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"לשביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל
שכחת סיסמא

סיורים בעקבות הצלילים

סיורים מזמרים אלו סיורים המשלבים את הצלילים והמנגינה בחוויה שלנו. סיורים בעקבות שירים, סיורים עם נגנים וזמרים ועוד

סיור בעקבות אהוד מנור ושיריו המרגשים. אהוד מנור גדל בבנימינה ושיריו הושפעו מאד מנופי ילדותו במושבה השקטה. לאורך הסיור משולבים שיריו האהובים של מנור בליווי גיטרה וכן הסברים מרתקים אודות פועלו של מנור ותרומתו לעולם המוסיקה הישראלי, מזווית ייחודית ואישית.
סיור מנגן המספר את תולדות העיר מימי יונה והתנ"ך ועד ימי העליות והפלמ"ח, נוגע בדמויות היסטוריות וקצת היסטריות כמו נפוליאון, אבו-נבוט,אהרון שלוש,קזבלן ודמויות יפואיות ידועות.
הסיור עובר באתרים המרכזיים של השכונה ומספר את הסיפורים של תל אביב מאז ועד היום. הדרכה מקיפה ומרתקת, לצלילי הגיטרה, וזמר שירי התקופה האהובים והמוכרים,מתקופותיה השונות של העיר תל אביב- הכל בהשתתפותכם.
סיור הצדעה לזמר ולשחקן המופלא שהוא חלק מהגדרת התרבות הישראלית כולה. טיול שכולו שירה, סיפורים, מערכונים, אתרים וגם שוק אחד. מסלול הסיור יתמקד בשכונות נחלאות ובשוק מחנה יהודה ויעסוק ברובו ביצירתו האומנותית של יוסי בנאי.
סיור בימין משה, באבו טור ובקו התפר העוקב בעניין אחר דמותו הצנועה ועשירת הביטוי של מי שנחשב לאחד המשוררים העבריים החשובים, בסיור מרתק ומרגש זה נעקוב אחר תחנות בחייו, אחר אירועים ואתרים שהיוו השראה ליצירתו ואחרי השירים עצמם.
בסיור רומנטי זה אנו צועדים בעקבות פן ושירתו ועורכים מסע נוסטלגי ברחובות תל אביב של פעם. בעקבות האווירה המיוחדת של חיי הבוהמה דאז בתי הקפה, השירים שנכתבו בהם וסיפורי אהבה על -רקע היצירה התרבותית המשגשגת של שנות השלושים.
החל משנת 2014 מופיעה דמותו של המשורר שאול טשרניחובסקי על גבי שטר כסף שמדפיס בנק ישראל. בסיורנו נצעד בעקבות תחנות חייו, נקרא מיצירתו, נשמע משיריו וננסה להבין כיצד הכניס, כמעט מבלי משים, חידושים מופלאים ביצירה ובתרבות העברית.
המסע בעקבות חייו של אריק איינשטיין יוביל אותנו אל מחוזות ילדותו, אל הרחובות בהם גדל וצמח ואל המקום בו עמד המגרש שבו נהג לזרוק לסל. נצא בעקבות חלק מהמשוררים שאת יצירותיהם זימר לנו ונשמע את שיריו בכל אשר נלך.