שביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"לשביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל
שכחת סיסמא

סיורים וסדנאות קולינאריים

מגוון טיולים, הדרכות וסיורים קולינריים מסע אל עולם של טעם וריח.
כל הטעימות כשרות וחלקן כשר למהדרין.
עדיף לקיים את הסיור בימים ב’ עד ה’ בשעות הבוקר ועד שעות אחה”צ.

לאדםNIS0.0
סיור יין מלבב בכרמי איילון ועמק האלה היין נזכר בתנ"ך לפחות שלוש מאות פעם. מייד עם צאתו של נוח מהתיבה הוא נטע כרם ואף השתכר. הסיור עובר בתחנות היין של עמקי איילון והאלה.
לאדםNIS0.0
סיור פולקלוריסטי בשכונת "נחלאות" הקסומה בירושלים. 2 שחקנים עם בובות-תיאטרון מתוקות להפליא ומלאות חן, מובילים את הקבוצה בסמטאות הקסומות בליווי מוזיקה והרבה הפתעות.
לאדםNIS0.0
תשכחו מכל מה שידעתם על סיורים, בביקור הבא ביפו העתיקה אתם הולכים לחוות אותה דרך העיניים של מאכרם- לבשל, לאכול ולהשתתף בהצגה מצחיקה בסמטאות הקסומות של יפו.
לאדםNIS0.0
יפו, העיר בה משתלבות עדות, דתות ותרבויות, מציעה לנו שלל צבעים, טעמים וריחות. הבולגרים הביאו ליפו מהבלקן את הפִילוּ, הטריפוליטאים הביאו ליפו מהמגרב מטעמים עם ניחוח ביתי ומה היא יפו בלי חומוס?
לאדםNIS0.0
סיור יין במרתף יקבי רמת הגולן בקצרין, טעימות שמן זית בבית הבד של הגולן בקצרין, קסם הגולן בקצרין - מרכז מבקרים +ארוחה בברוהאוס+ טעימות בירה, טעימות בירה במבשלת הגולן, דה קרינה סיור+ סדנא לחובבי שוקולד.
לאדםNIS0.0
סיור סביב טעמים בגליל את הבוקר נתחיל במפעל טעמי הגליל, נאתגר את עצמנו בנהיגת שטח בכלים , נהנה מארוחת שטח דרוזית ונסיים בחוות תבלינים.