שביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"לשביל בצד, טיולים ונופש, טיולים מאורגנים בארץ ובחו"ל
שכחת סיסמא

מספרים עלינו

שלושה עשורים של פעילות
 • author-image

  2 במאי 1994

  יום סיור- גיבוש ברמת הנדיב. אני רוצה להודות לך על הטיפול, היחס החם והמסור ועל הכיף והחוויות, אשר נחלנו ביום גיבוש המחלקה לספורט ברמת הנדיב. אין ספק כי ליום פעילות מהנה זה. היתה תרומה רבה לגיבוש הצוות, לרכישת ירע והעשרה חדשים ולעניו וקשר נוספים. בתקווה להמשך שיתוף פעולה פורה גם בעתיד.

  אורגיל רוצבי מנהל מדור ספורט לנוער, עיריית תל אביב

 • author-image

  07 ביוני 95

  עם סיום שנת הפעילות עמכם, הרשו לי להביע רגשי תודה והוקרה על מגוון הפעילות, על ההעשרה השכלית והרוחנית שהענקתם לתלמידי בית ספרנו. שני זאת נחתמה ביום הפנינג מרתק, ססגוני וחוויתי. תבורכו על היוזמה, על ההתמדה ועל שיתוף הפעולה הפורה.  יישר כוח!

  רגב אסתר מנהלת בית הספר אמירים

 • author-image

  בשם תלמידי המכינה וצוות המלווים ברצוני להודות לכם על ארגון הטיול הנהדר, שהתקיים ביום ג’ 15.4.97. הטיול, למרות שאורגן בהתראה קצרה, היה מותאם בצורה מופתית, המדריך היה מעולה! והמסלול מצויין ומותאם מאוד לתלמידנו. אנא הודה לאנשיך בשמנו. בברכה ולהתראות בטיולים הבאים.

  רעיה לוי גודמן מנהל המכינה, מרכז למידה לעיוור, אוניברסיטה העיברית ירושלים.

 • author-image

  ט”ו בסיון התשנ”ח, 9 ביוני 1998

  עובודות אגף הרווחה בעיריית נס- ציונה מודות מקרב הלב על הטיול הנהדר לדרום רמת הגולן.

  הטיול היה מאורגן כראוי, נהנינו מאוד מכל המקומות והאתרים בהם ביקרנו ובילינו.

  המדריך עומר ביצע עבודתו על הצד הטוב ביותר, בהרבה הומור, חן ורגישות.

  תודה על כל תשומת הלב. יישר כח ולהתראות בטיולים נוספים!

  צוות עובדות אגף רווחה, עיריית נס- ציונה

 • author-image

  08 בפברואר 1999

  יום הטיול והנטיעות אשר התקיים ב-4.2.99 היה מן המוצלחים שידענו.

  התקיימו בו כל האלמנטים הנחוצים לקיום יום יפה, מהנה ומקנה דעת.

  כמובן שחלקכם נכבד בהישג הנ”ל ועל כך- תבורכו!!!

  בית ספר ממלכתי באר כצנלסון.

 • author-image

  19 ביוני 2002

  תודה על ארגון הנופש באילת עבור דיירי כפר עידוד בתאריכים 13-15/06/02. אין ספק שרגישותכם לצורכי דיירי הכפר הניבה נופש מאורגן ומוצלח במיוחד. תודה מיוחדת למדריך קישי על סובלנותו ורגישותו לצורכי הדיירים. נוכחותו במהלך הנופש תרמה רבות להצלחתו של הנופש. וניכר כי הוא עשה מעל ומעבר עבור קבוצת כפר עידוד.

  על כך ועוד יישר כוח.

  עמותת ידידי כפר עידוד.

 • author-image

  11 ביולי 2005

  ברצוני להודות לכם על הטיול המוצלח שהוצאתם אתמול עבור הספורטאים שמתארחים במלון אסטוריה בטבריה. תודה על הארגון המהיר, ועל המסלול שהתאים בדיוק ללוח הזמנים ורצון הספורטאים. המון תודה לאביב שהדריך אותנו והנעים את זמננו (באנגלית וספרדית!)

  רתם צופר, רכזת תרבות וטיולים. בשם הספורטאים ממלון אסטוריה.

 • author-image

  22 נובמבר 2006

  רצינו לכם לאמור תודה, על ההשקעה וגילוי הבנה. הטיול היה מאורגן כהלכה ומתאים בהחלט לאוכלוסיה. ההדרכה והתכנית היו מוצלחים לאורך כל היום וענו על הציפיות והצרכים.

  נשמח אתכם לעבוד ולשתף פעולה בתכניות העתידיות.

  צוות והדיירים הוסטל בית הרצוג.

 • author-image

  27 מאי 2007

  אנחנו רוצים להודות לך ולצוות של “שביל בצד” על ארגון הטיולים שלנו.

  אין ספק שלהצלחת הטיולים יש לך חלק משמעותי ביותר. המקצועיות שאתם מפגינים, עם מירב האכפתיות, האחריות והיצירתיות גרמו לטיולים שלנו להיות מוצלחים ביותר והאנשים יצאו מרוצים ועם טעם של עוד.

  מלי דנינו מנהל כללי דן שרון

 • author-image

  23 דצמבר 2008

  בשם איגוד מפיקי הקולנוע והטלוויזיה בישראל ברצוני להודות לך על עבודתך המסורה והמקצועית במהלך אירועי כנס איגוד המפיקים הבינלאומי שהתקיים במלון דן אכדיה הרצליה בדצמבר 2008.

  הטיול לירושלים שאורגן על ידיכם היה מאוד מהנה, האורחים שלנו מאוד נהנו והטיול עמד בציפיות הגבוהות שלהם. ברצוני לציין את הגמישות שלכם ואת עזרתכם במציאת מדריך מתאים .

  נשמח להמליץ עליך לחברנו ולעבוד איתך בעתיד באירועים שלנו.

  ליאור ששון, מפיק כנס איגוד המפיקים 2008

 • author-image

  25 יולי 2010  ערן ויפעת, רב תודות על הסיור המומחז שערכתם עבור יום ההולדת של אימי, בוילהלמה. היה מאלף! עזרתם לנו לחגוג יומהולדת אחר. מקורי, מלמד, שזור בהומור. האורחים לא הפסיקו להתלהב ערן- כל הכבוד על המיזם, הרעיונות והבימוי המבריק! וגם..סליחה על הלחץ.. יפעת- הפגנת ידע והצלחת לרתק את האורחים שלנו, למרות שהיו עייפים מעט עקב החום. תודה רבה!

  משפחת קצבמן, כפר סבא

 • author-image

  09 בספטמבר 2012

  איידי/ערן- שביל בצד, המון המון תודה על יום קסום. איידי- נעמת לנו מאוד והפכת בקסם שלך את היום הזה למוצלח,מקצועי וחוויתי. הסיור היה הרבה מעבר לעוד סיור! שבוע מבורך!

  תודה מכל צוות שרשרת אספקה סימנס ישראל

 • author-image

  02 ביוני 2012 ערן שלום רב, אכן היה זה יום שלא ישכח במהרה, הכל היה נהדר, המקום הקסום,השחקנים האתרים, הכל בטוב טעם,תוך תיאום מדוייק ,סבלנות ונועם- היה מושלם. ומעל הכל אתה שניצחת כה מושלם על כל האירוע- כל הכבוד ויישר כוח. אמליץ בחום על הבוקר המהנה והנהדר שערכת לכבודנו. בברכה ותודה אינסופיים

  מיכאל ודלי (טיול יום הולדת פרטי)

 • author-image

  29 באפריל 2013

  ברצוננו להודות לך וצוות שלך על הנופש המהנה אותו בילינו בצפון.

  ארגון הנופש היה מוצלח, החל מבחירת אזור הנופש ומקום הלינה בקיבוץ גונן, דרך בחירת פעילויות התואמות לחברי הקבוצה ולסיום בבחירת המדריך שהצטרף אלינו. תכנון ה נופש התבצע בשיתוף מלא איתנו וצוות המשרד היה זמין לנו בכל עת וסייע רבות. למרות הגשם הבלתי צפוי בעונה זו הצלחתם לגלות גמישות ויצירתיות וליצור תוכנית חלופית מהנה.

  הודות לכם חזרנו מהנופש עם מלאי של חוויות טובות ומהנות, תודה גדולה לכולכם!

  מארקי, איילה ועינב וחברי שלוחה כפר תקווה בקהילה.

 • author-image

  20 במרץ 2014

  אנו מודים לך על התגייסותך לעזרה בזמן “המסע הישראלי”, נרתמת למציאת אכסניה חלופית, אוטובוס, מערי”ם ומלווים בנשק בהתראה קצרה, נוכחת במקום עד השעה 02:00 לפנות בוקר לטובת בית הספר.

  אני ורצה להודות לך באופן אישי ובשם התלמידים וההורים על האחריות שגילית. ישר כוח

  טליה ז'אן מנהלת בית הספר תיכון עירוני מקיף על שם בגין.

 • author-image

  01 יוני 2014 ברצוני להודות לכם על שירות אדיב, אמין ומקצועי ועל מסלול טיול מהנה וגדוש בחוויות. תודה מיוחדת מגיעה לערן שבזכותו בחרנו בכם ולא במתחרים- החל משלב הצעת המחיר ניחן ביעילות, שירותיות ונתן פתרונות בזריזות ומקצועיות לכל מסוכה שצצה בדרך, ויחד הגענו למסלול המתאים לאופי החברה עד לפרטים הקטנים. תודה נוספת מגיעה לעופרה שדאגה לפרטים הטכניים והלוגיסטיים וסגרה עבורנו את כל הפינות. לסיכומו של דבר הטיול ענה לציפיות שלנו ומעבר לכך ואנו סמוכים ובטוחים שנעזר בכם בשנית ונמליץ עליכם בחום.

  בברכה הלוי לילך, עצמל'ה (רהיטים לילדים מעץ מלא)

 • author-image

  11 בדצמבר 2014

  שכבת ח’ מביה”ס עירוני א’ מודיעין יצאה לטיול שנתי בן יומיים במדבר יהודה.צוות המדריכים והלוגיסטיקה בראשן אלון מריאן ואילן בן ישי ניהלו את הטיול ביד רמה וזכינו לשיתוף פעולה, אוזן קשבת, ארגון, יחס אישי והדרכות מיטיבות לכת. יישר כוח!

  מיכל דניאל רכזת שכבה, עירוני א' מודיעין.

 • author-image

  יוני 2015 ברצוננו להודות מקרב לב על הפעילות החווייתית והמיוחדת בבני עטרות. יש לציין כי הפעילות היותה מושקעת ומלאת תכנים אודות הטמפלרים והקמת בני עטרות. השחקנים המעולים הנעימו את זמננו ומגיעות להם כל המחמאות האפשריות. הם עניינו את הקהל, סחפו את המשתתפים אחריהם ויצרו אווירה נעימה ונינוחה. בנוסף, עצרנו לטעימות של יין מיקב הבוטיק המקומי. בסיום הפעילות קינחנו בארוחה קלילה ב”וילה וילהלמה”- שם אירחו אותנו מכל הלב. אנו מודים לכם ומעריכים זאת מאוד- זה לא מובן מאליו. מאחלים לכם את מיטב הברכות ומקווים שאנשים נוספים יזכו ליהנות כפי שאנו נהנינו. באהבה.

  צוות בית הספר לב הפרדס